Hlavní navigace

Názor k článku Medián Petra Koubského: Setapouch! Sobý hnusec! Aneb jak poznat lež od Petr Koubský - Smím stručně odpovědět? 1. Demagog.cz, jak já to chápu,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 31. 1. 2013 22:08

  Petr Koubský (neregistrovaný) ---.189.broadband12.iol.cz

  Smím stručně odpovědět?

  1. Demagog.cz, jak já to chápu, hodnotí prostě to, co hodnotitelné je - tedy výroky, které mají pravdivostní hodnotu. Jde-li o diskusi, kde osoba A takové výroky používá a osoba B plká, demagog.cz s tím nemůže udělat nic, to je věc moderátora nebo jiného pořadatele té diskuse. Částečně je to ovšem zohledněno pomocí kategorie Neověřitelné. Na Demagogu.cz ovšem nehodnotí kvalitu či zaměření toho kterého vystoupení, tím by popřeli princip svého fungování. Nejsou a nemají být politickými komentátory.

  2. Citovaná věta pana Píchy spíše hodnotí logiku toho klipu, než že by vyjadřovala politický postoj. Přečtěte si to v celém kontextu.

  3. Obecně (a k Truth Telleru) - říci, že některé tvrzení je pravdivé a některé ne, se přece nedá označit za výplach mozku, nebo ano?

  Děkuji nejen za Váš zájem, ale hlavně za to, že jste mě implicitně obvinil z propagandy ve prospěch pravice. Musím říci, že to se mi ještě nikdy nestalo, zatímco na opačná obvinění jsem poměrně zvyklý. Schovám si to pro takové případy jako protiargument.