Hlavní navigace

Názor k článku Michal Horák (MusicJet): hudbu budeme muset možná dotovat i z daní od VfB - BTW: uživatelé Linuxu na rozdíl od uživatelů Windows...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 4. 2012 7:58

  VfB (neregistrovaný) 188.122.212.---

  BTW: uživatelé Linuxu na rozdíl od uživatelů Windows mají na 95% všechen sw legální, naproti tomu uživatelů Windows se 100% čistým počítačem (myšlen jen sw) je IMHO jen pár procent

  S tím Youtube je pán taky těžce mimo mísu, docela by mne zajímalo kolik Musicjet nabízí například čínského hiphopu, kpopu nebo japonského metalu?

  Vždyť od logotypu, přes web (o bannerech nemluvě), po design přehrávače vše je nanejvýše průměrné.

  Téměř patnáct let učila hudební vydavatelství Čechy, že digitální hudba je u nás k sehnání pouze na rapidshare a pán si myslí, že se situace změní za půl roku. Jaký si to uděláš, takový to máš.

  Hudební vydavatelství v minulém století přivítali nástup CD jako výborný způsob, jak prodat lidem stejné LP (které již měli jako vinyl) ještě jednou. Tato chamtivost se jim stala ale osudnou. Hudba v digitální podobě šla s nástupem PC a zejména vypalovaček téměř bezchybně zkopírovat a společně s tím, že pro masivnější propagaci je nyní témeř nutné natočit velmi drahý videoklip pro MTV a jiné televize započal sešup hudebních mafií.