Hlavní navigace

Názor k článku Michal Horák (MusicJet): hudbu budeme muset možná dotovat i z daní od Pan Klobouk - jsou typickým příkladem "doomsayingu" . "Nebudete platit MediaJetu...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 4. 2012 10:58

    Pan Klobouk (neregistrovaný) ---.150.broadband15.iol.cz

    jsou typickým příkladem "doomsayingu" . "Nebudete platit MediaJetu výpalné, tak všichni hudebníci zhynou a budete muset běhat poslouchat zpěv drozda do země krále Miroslava" . Nevím čím je s.Horák tento názor schopen podpořit, neboť čísla o růstu hudebního průmyslu hovoří o všem jinem než o tom , jak zchudlí rockeři okusují hlady stromky. Nehledě na filozofickou stránku věci. Sám jsem hudebník a jestli si vzpomínám na začátky naši kapely, tak začali hrát kvůli možnosti opíchat holky, vyluzovat "hudbu" lahodnou naším slechům a strašlivě u toho pařit. Nevzpomínám si, že bysme sestavovali rozpočet kapely a sledovali jeho plnění s tím, že to v červených číslech po půl roce zabalíme. Osobně si myslím, že kromě plejbekových krákoralů ze Sjuprstar, takhle uvažuje každý začínající hudebník.

    Nepotřebuji blekotání s. Horáka k tomu, abych viděl neustále rostoucí řadu nových kapel a záplavy nových alb od těch starých.