Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Michal Horák (MusicJet): hudbu budeme muset možná dotovat i z daní od Majkkl - jenže: - to, co mě zajímá, tam není k...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 4. 2012 11:45

  Majkkl (neregistrovaný) 93.99.193.---

  jenže:
  - to, co mě zajímá, tam není k nalezení
  - to, co tam je k nalezení, mě nezajímá,
  - registraci jsem na počátku přežil, ale teď nedávno mi přišla zpráva, že mám začít platit jednu z verzí, aby to bylo plně funkční a nehoukala mi v tom reklama

  Pouštěl jsem si to párkrát a na zadek jsem si nesedl. Většina současné hudby mi leze na nervy a to, co mi neleze na nervy, jsem si většinou koupil jinde. Kromě toho, zvykl jsem si hudbu poslouchat naživo a z různých playerů si ji nepouštím. V autě poslouchám z flashky MP3 Toulky českou minulostí nebo jiné mluvené slovo, které jsem za ta léta nahrál z rádia a do smrti se mi to nepovede všechno poslechnout. Rádio vydržím poslouchat asi tak 5 minut a jen v nejvyšší nouzi. A je nás takových docela dost. Neví, jak si s tím ten trh poradí... :)

  Podobné to mám s filmy. Producenti chrlí tuny strašlivých "akčních" pitomostí, já chodím už jen do klubových kin na filmy, které mě opravdu zajímají. Doma si pouštím ze své sbírky (koupené) filmy, které mám rád, ale to není často. Radši si večer čtu... :)

 • 7. 4. 2012 19:48

  JT (neregistrovaný) 88.103.109.---

  Také musím selektovat co si poslechnu , a navíc jak jste napsal výše to co chcu není k sehnání (a to jsem ochoten dát za nosič i 500 až1000) a to co je k sehnání mě nezajímá.