Hlavní navigace

Názor k článku Michal Musil: Pohádka o úpadku jednoho vydavatelského domu od Yenya - Souhlas. MF Dnes ještě, a iDnes tím víc jsou...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 4. 2014 10:05

  Yenya (neregistrovaný) ---.ip6.fi.muni.cz

  Souhlas.

  MF Dnes ještě, a iDnes tím víc jsou od "serióznosti" docela vzdálené. Už jen to s jakou urputností se zaměřují na bulvární témata typu kdy ten a ten politik překročil "dovolenou" rychlost v autě. Teď dokonce začali měřit sami a hrát si na udavače:

  http://zpravy.idnes.cz/policie-v-zuzeni-na-d1-prilis-nemeri-nema-lidi-fnf-/krimi.aspx?c=A140421_105924_krimi_jp

  Proklikejte si fotogalerii, je tam například fotka kdy v úseku s omezením v situaci kdy oba pruhy jednoho směru jsou úplně prázdné si někdo dovolil jet - ó hrůzo - celých 134 km/h.

  Asi nejlíp je to vidět, pokud si kliknete na zpravy.idnes.cz: značná část článků jsou bulvárnosti typu kde se stala jaká nehoda, kde probíhá proces s jakým vrahem nebo matkou co týrala děti, případně kde chytili jakého zloděje kovů. Doporučuju taky si na titulní stránce zpráv dát zobrazit články z některého dne třeba tak měsíc zpátky, a pak zkusit zhodnotit, které z těch zpráv jsou opravdu důležité a které jsou jen výplň s omezenou platností.

  Není to asi čistý bulvár se zavádějícími obrovskými titulky jako třeba Blesk, ale zase k serióznosti to má dost daleko.

  -Yenya