Hlavní navigace

Názor k článku Michal Šrajer (Inmite): V Avastu si zvykáme na to, že máme šéfa od kolega ehm - Pracuju v avastu už hodně dlouho takže to...

 • 5. 12. 2014 13:01

  kolega ehm (neregistrovaný) ---.anonymouse.org

  Pracuju v avastu už hodně dlouho takže to myslím můžu posoudit.

  Rozdělil bych to na tři vrstvy.

  1/ Převážně americké nejvyšší vedení.
  To si mezi sebe pustí jenom svoje americké kamarády. Inmite byl zařazen mezi jednoho z nich který se jmenuje Jude. Pokud s nima nechodíš na zavody automobilu a lyze tak se s tebou ani nebaví. A to můžeš pracovat třeba 20 hodin denně, nikdo si toho nevšimne.

  2/ Engeneering - ti jsou v pohode, je o ne dobre postarano.Delaji svoji praci (dobre) dostavaji dobre platy a premie a nic jim nechybi. Pokud drzi usta a krok a nesnazi se nekam vydrapat tak jsou v pohode a maji zajistenou dobrou existenci.

  3/ Všichni ostatní - tak ti jsou "expendable" s nima se nikdo nebavi, nikdo se jiich na nic nepta a pokud si zacnou vyskakovat tak na jeho praci vezmou juniora za 25k hrubeho.
  Je sice jedno ze junior o tom nic nevi, ale zase nedela problemy a "tahne"
  Avast je hodne bohata firma ktera si muze dovolit delat takovehle boty. Muze si dovolit managery kteri mnohdy o vedeni nic nevi a nemaji zadnou vizi. Proste na to jsou penize a nikdo to moc neresi.

  Takze asi tak...