Hlavní navigace

Názor k článku Microsoft hází přes palubu dotykový Skype pro Windows 8 a Windows 8.1 od P2010 - "Microsoft tvrdí, že současný desktopový klient služby Skype...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 7. 2015 9:56

  P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  "Microsoft tvrdí, že současný desktopový klient služby Skype poslouží dobře rovněž uživatelům zařízení s dotykovým displejem a ovládáním."

  Coz je naprosty nesmysl, to mohou tvrdit jedine ti, co takova zarizeni nepouzivaji. Ta desktopova aplikace nepodporuje connected standby (to mohou jen windows store aplikace) rezim, ani notifikace. Stejne tak funguje spatne scrollovani a nepodporuje ani vysoke rozliseni. Ostatne desktopovou aplikaci mohl volitelne pouzit kazdy, nechapu proc tuhle nemohli nechat tak jak byla. Zvlaste kdyz na Windows RT stale funguje.

  Pro uzivatele Windows tabletu to ted znamena ztratu Skype zcela :-/ Coz je absurdni. A prechod na Windows 10 je zatim na tabletu downgrade, protoze ten "tablet rezim" je daleko horsi nez je ve Windows 8.1. Nemluve o tom, ze upgrade na Windows 10 musi podporovat vyrobci tabletu, a ti chteji prodavat predevsim nove :-)

  Microsoft to opet podelal ... Zrejme tim chce naznacit, aby i ta mala skupina uzivatelu Windows tabletu presla radeji jinam, kde se aplikace zbytecne neodstranuji.