Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Mironet: miliony, které nám zaplatil stát, by měl ministr chtít po Microsoftu od fd - Ono je to pomerne jednoduche. Pokud vy podepisete...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 3. 2015 9:07

  fd (neregistrovaný) 2a01:8d00:4000:----:----:----:----:----

  Ono je to pomerne jednoduche. Pokud vy podepisete smlouvu, tak nikoho nezajima kdo, co a proc, odpovednost nesete vy. Vy jste smlouvu podepsal, vy zaridte jeji dodrzeni.

  Kdyz totez udela urednik/politik, tak nikdo za nic nemuze, nikdo si nic nepamatuje a odhaleni vynika je slozite ...

  Kdyz za mestnanec svemu zamestnavateli neco znici, zcela automaticky se na nem bude zamestnavatel hojit, pokud neco znici OSVC, ruci za skody veskerym majetkem. Pokud neco znici nekdo z vyse uvedenych, zaplatite to vy, ja a ostatni.
  Neni to krasne? Schvalovat si sam sobe plati a za nic neodpovidat?

 • 6. 3. 2015 16:52

  Karel (neregistrovaný) 93.90.162.---

  Legrace je, že ačkoliv se na základě kauzy všichni shodnou, že tohle je možné jen v absurdistánu, tak už se neshodnou na tom proč. Část populace nepochopí, že to někdo mohl takto zpackat. Část si myslí, že ta akce neměla proběhnout. Část si myslí, že Mironet prostě měli zavřít. Faktem je, že důkazy o nelegální činnosti byly získány nelegálním způsobem a proto nemohly být použity. Za to ale Microsoft nemůže, to je lajdáctví policie.

 • 5. 3. 2015 22:02

  krakonoš (neregistrovaný) ---.idtnet.cz

  Mrkvosoft a něco platit? Vy jste snad spadl z jahody na znak! Z našich zákonů, viz OEM licence, si dělají leda tak legraci a místo, aby se zajímali, co zde smějí a co ne, podporují BSA, což je instituce, která v ČR stojí mimo zákon.

 • 5. 3. 2015 12:37

  Tomáš Hlavín (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Nedávno jsme si na tuhle kauzu vzpoměl a říkal jsem se, jak to vlastně tehdy dopadlo. A hle v českém absurdistánu je skoro po 15-ti letech rozhodnuto. Docela obdivuju Novotnýho Z Mironetu. Mohl by klidně potichu sbalit prachy a užívat si je v Karibiku. Příště to totiž může bejt moje firma, kterou poklicie na zakázku konkurence zavře.... Doufám, že se MS chytí za nos a zaplatí to