Hlavní navigace

Názor k článku Mobilní operátoři se neomezeným datům neubrání. Nové konkurenci ale ano od L. - Jak koukám, tak třeba T-Mobile neomezené volání+SMS +...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 4. 2018 13:54

  L. (neregistrovaný) 91.219.246.---

  Jak koukám, tak třeba T-Mobile neomezené volání+SMS + 4GB dat 800,- Kdybych chtěl 60GB dat zaplatím horentních 2500,- za měsíc.

  Jestli jsou problémy pohledávky/vy­máhání, tak proč prostě nedají neomezený tarif, kde člověk zaplatí 1200,- za rok předem? Hned budou náklady na pohledávky a vymáhání nula.

  Náklady na marketing? Nejlepší marketing jsou dobré služby za dobrou cenu, pak není potřeba nikoho otravovat. Tedy marketing opět nula.

  Jaká administrativa? I firemní čísla se musí účtovat každé zvlášť. Pak mi to prostě dají elektronicky do zákaznického portálu.

  Ano, můžeme debatovat o tom, že náklady na jednotlivce jsou lehce větší, než v rámci firmy. Ale rozhodně to není řádový rozdíl, jaký je v cenách. Ono se stačí podívat i na virtuální operátory. Se zákazníkem virtuálního operátora má síťový operátor ještě menší náklady, než když je v rámci firmy. Přesto virtuální operátoři nedosáhnou na takové podmínky, jaké má velké množství "firemních" tarifů. To je prostě jasná zlodějina za bílého dne, to nijak neokecáte.