Hlavní navigace

Názor k článku Mýdlové V.I.P. vraždy jako symfonie velkoměsta od Rogue 11 - Ano, máš pravdu. Udělal jsem takové krátké myšlenkové...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 2. 2016 12:49

  Rogue 11

  Ano, máš pravdu. Udělal jsem takové krátké myšlenkové a početní cvičení a vyšlo mi že v úterý 9.2., kdy na Nově běží typický "masák" čili Ordinace je poměr sledovanosti následující: Nova 1.477.000 kontra ostatní televize v ATO 2.166.000 lidí. Takže typičtí konzumenti oproti ostatním prohrávají o cca 600.000 človíčků :-)
  A pokud zase ty nemíjíš občas to moje čmárání, psal jsem kdesi, že Nova je na tom po stránce reklamy v poměrně prekérní situaci, kdy na těch ca. 1,5 mil typických úspěšně působí akorát reklamy na slevy v supermarketech, protože jsou prostě chudí jak penězi tak i trochu duchem. Bez urážky, na pravidelnou konzumaci odpadu jako je Ordinace prostě musíš mít trochu jinak nastavený mozek.
  No a na těch ca 2,2 mil ostatních působí i reklamy na další dražší věci, takže co je pro zadavatele reklamy výtěžnější ?
  Takže uznávám, že až po tvém decentním upozornění zjišťuju, že jsem ve svém předchozím komentu neviděl věci v širších souvislostech.