Hlavní navigace

Názor k článku Nahlašování podle DMCA je v boji proti pirátství nanic, uznává šef RIAA od Dan - RIAA to samozřejmě ví, jak to je a...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 28. 9. 2015 20:49

    Dan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    RIAA to samozřejmě ví, jak to je a plně si to uvědomuje. Ví, že to nezastaví, nezmění a i kdyby teoreticky celý Internet vypnuli, tak si hudbu stejně nikdo kupovat nezačne, protože kdo za ni nechce platit, tak za ni platit prostě nebude - místo toho si bude nahrávat hudbu z rádia, MTV a podobně nebo si bude kopírovat jenom hudební sbírky kámošů.

    Vzhledem k tomu, že dnes stojí externí HDD jenom pár korun, to samé velkokapacitní flashky, které se dají nosit na klíčích, tak i "kabelový přenos" (dám disk do KABELE a jdu za kámošem) by byl na hudbu naprosto dostatečný. Akorát novinku by člověk neměl hned, ale třeba za 14 dnů. Dnes hodně lidi cestují, takže i z USA v ČR by to bylo za pár dní.

    RIAA a jiné organizace tohle prostě dělají jenom proto, že jinak by to musely zabalit. A co si budeme povídat, místa to jsou teplá, platy velké, tak to by se nikomu nechtělo odcházet. Navíc mají jistotu "práce" a můžou vykázat takové výdaje jaké jim někdo dá příjmy, protože na "boj s pirátstvím" i kdyby mi někdo dal 100 miliard USD, tak to prostě vyčerpám, protože je to jak boj s černou dírou.