Hlavní navigace

Názor k článku Nástupce Windows Vista v lednu 2010 od anonym - Já nechápu, co vy lidi s těma Vistama...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 7. 2008 15:57

    bez přezdívky
    Já nechápu, co vy lidi s těma Vistama děláte. Já je mám cca rok a půl a za tu dobu mi ani jednou nespadly a funguje mi na nich 95 % software. Těch 5 % tvoří stará verze Nera, kterou jsem se pokoušel nainstalovat, a pár starších prapodivných her (to jsou takové ty dvoumegové freewarovky udělané za víkend).

    V mém okolí nikdo problémy s Vistou nemá, přestože si tedy většina lidí stěžuje, že je špatná. Konkrétní problém většinou nesdělí nebo se jedná o vady typu: „Mám Vistu a nejde mi přehrát žádný film, ta Vista je úplně na prd.“ — „A máš nainstalované kodeky?“ — „Koho?“ — „…“ Vysvětlujte tomu člověku, že na XP by si bez kodeků taky moc filmů nepřehrál. Další konkrétní negativní ohlasy se v mém okolí pohybují v rovině „nefunguje mi tam specializovaný pět let starý software“ (nějaké staré 3D).

    Ještě mě pobavila hláška, že je tam všechno jinde než v XP. Opět následovala otázka co konkrétně a ani jeden ze tří lidí mi neodpověděl :-)). Občas tam je něco jinak (spíše výjimečně), ale evidentně to na nikoho nezanechalo takové následky, aby mu to stálo za tu námahu si to zapamatovat.