Hlavní navigace

Názor k článku Nebude Nova Cinema odpadkovým košem televizní zábavy? od Pepé Novák - Timto se Vám hluboce klaním a omlouvám. Jsem...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2007 13:16

    Pepé Novák (neregistrovaný)
    Timto se Vám hluboce klaním a omlouvám. Jsem rád, že patříte, stejně jako já, mezi onu minoritu, která si ráda vychutná film, seriál v originále, příp. s titulky. Navrhuji anketu, jestli by měly všechny tv vysílat 2 audio stopy(orig+dabbing) a titulky.Ať má každý možnost volby.Dále anketu, zda-li pořady natočené v 16:9 nebo anamorfním wide screenu odvysílat v původní velikosti nebo jako doposud to mršit ořezným PS. Výsledky anket bych rozesílal na všechny tv strany :-). Jsme v procesu digitalizace, a když jde technická kvalita do řiti, mělo by se využít možností, které digitalizace přináši.
    Přijde mi, že jsem naivní ve svých normálních požadavcích, ale snad se k tomu někdy CZ tv dopracují.Česká televize by měla i vzdělávat a toto je jedna z možných forem.Zlatá Skandinávie, tam jedou zásadně titulky.A co tamnější důchodci? Umějí angl. od malička, tak jim ani nějak nevadí, že nedohlédnou na titulky.A tam taky nějak začít museli.