Hlavní navigace

Názor k článku Největší cloudová firma Salesforce.com se více zaměří i na Česko od xRST - neřekl bych, že jde o to, kolik má...

 • 11. 2. 2018 0:50

  bez přezdívky

  neřekl bych, že jde o to, kolik má SalesForce zaměstnanců nebo zdali AWS cloud má vyšší podíl na trhu..

  já toto chápu jako další, svým způsobem přelomový okamžik, kdy opět další TUPA MASA, bez jakékoliv sebereflexe (ostatně bylo naznačeno již v článku ".. se SalesForce nelze udělat před managementem chybu.. "..

  OPRAVDU?? FAKT?!! To je tak ten jedince tak kolosálně neschopný domyslet důsledků??!! podívejte se, co se stalo obchodníkům, kteří před 5 lety uvěřili Amazonu, že jeho FBA centra (= kde mohou ve skladech nechat své zboží a zaměstnanci Amazonu je dle objednávek sami budou odesílat) jsou pro ně naprosto IDEALNI princip podnikání... dva... tři roky na tom prodejce profitoval.. pak Amazon začal čím dál více přikrucovat šrouby a došlo to až do té míry, že prodejce např. prodával LEGO stavebnici, kterou kupující otevřel, postavil - a vrátil zpátky s tím, že mu byl dodán špatný produkt - a prodejce totálně UTREL, protože až prodával skrze Amazon 5000 Ks + LEGO stavebnic měsíčně, tak zkrátka každý kupující má naprostou přednost..

  - a za toto vše si mohou jen ti "naivní prodejci" sami.. že věří tomu, že někdo z čistého ALTRUISMU mu nabídne obchodní příležitosti jen tak.. a toto je to samé... Jakmile se SalesForce podaří zaháčkovat v evropském prostředí - naprosto legálně - o tom žádná.. - jak předsvědčite jednou firmu po 5 letech, až se zdarma předplatné změní na vydřidušských 0.20 EUR za účetní záznam, aby změnila dodavatele účetního software?

  SalesForce záměrně nenabídne žádný export dat - co víc, určitě ho úmyslně zakáže.. Zrekontruovat účetní databázi jen podle vydaných / přidaných dokladů si může dovolit jen firma do určitého počtu dokladů.. všechny ostatní budou nadávat, skřípat zuby - ALE PLATIT..

  a kdo nevěří, že je něco takového možné? Tak si zkuste vygooglit, jak skončila tzv. ALWAYS FREE služeby Flicker... lidé tam nahráli stovky fotek, desítky hodin je pečlivě popisovali, řadili atd.. (aby to "měli hezké") .. a pak jim Flicker napíše ".. když si nebudete platit předplatné, tak máte 2 měsíce na stažení fotek - jinak vám je bez zálohy smažeme..

  to bylo někdy před cca 5 lety.