Hlavní navigace

Názor k článku Nemůžete naladit ČT :D a ČT art? Chyba nemusí být jen na vaší straně od anonym - Tak to je sice dosti trapné když na...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 9. 2013 11:09

    bez přezdívky

    Tak to je sice dosti trapné když na ČH našel ČTÚ kanál pro Pařízka a pro ČRa nikoli. Ale ony to říkaly vždy tak, že ČH jele první a k ní byl mux 3 spuštěn na Ještědu, protože původně tu němel vůbec být spuštěn. A do té doby také chydil dobře z ČH a Bukové hory. Ovšem pak spustili rušičku Ještěd a tu ČH s ní zrušily. A zřejmě se hledal jiný kanál pro Ještěd a ten se zřejmě už nedá najít.

    A nějaká strašná prasečina se stala s RTM, protože oni měli mít jen jeden kanál, ale se solidním výkonem. Jenže jim dali kanál proti Krásnému. Tím je výkon miniaturní. Tak jim dali další kanál pro Jablonec s miniaturním výkon. A nyní se dokonce hledá a rý se i najde další ještě jeden kanál s miniaturním výkonem.

    Takže v samotném důsledku tu RTM, která měla dříve dva analogové vysílače a zabírala dva kanály, bude v tzv. dgitalu tedy DVB-T zabírat 3 různé kanály s nějakými mini výkony. Tak to už je doslova a do písmene digitalizace postavená úplně na hlavu.