Hlavní navigace

Názor k článku Nova napravuje svoji pověst brzdiče digitalizace od qwerz - Je určitě pravda, že někde v internetovém obchodě...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 6. 8. 2007 16:35

    qwerz (neregistrovaný)
    Je určitě pravda, že někde v internetovém obchodě je napsáno, že digit. přijímač vč. karty stojí 4999,- kč. Já zde ale uváděl ceny přístrojů které za neco stojí a vč. montáže (90% lidí to samo nezvládne, na rozdíl od set tob boxu). Jsem prodejce takže to trošku znám, set tob box muze stát také 990 kč, ale ja ho nedoporucuji, a k té kartě - to víte určitě, že je "napořád" :-)? Máte to ve smlouvě... -).? Já tady netvrdím co je lepší, či horší, každé zařízení má své přednosti. Jen si dovolím tvrdit že DVD-S vyjde zhruba 5x více. Nehledě k tomu, že pokud si dnes koupíte kvalitnější televizor (LCD-plazmu) obsahujě tuner pro příjem DVB-T také.
    Na Domažlicku je zatím největším nedostatkem digitálního pozemního vysílání nepřítomnost Primy a také nedostatečné pokrytí v určitých částech regionu. Výhodou tady je, že chytíte i 10 programů ze sousedního Německa. U digitálního satelitního příjmu pochopitelně problém s příjmem a hlavně nedostatkem v programové nabídce nehrozí, ale rodiny a starší lidé mají zde problém s cenou. Nedokážu si představid, že příjem například v penzionu pro seniory budou řešit satelity.