Hlavní navigace

Názor k článku Nova spustila dnes svůj bezplatný videoarchiv Nova Plus od VSimon - Upřímně, 10 pořadů - co bychom ještě nechtěli....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 2. 2014 12:20

  VSimon

  Upřímně, 10 pořadů - co bychom ještě nechtěli. Jak jsem na DZ psal už několikrát, Nova má strašně slabou vlastní tvorbu. Jak titulově, tak i spektrem zaměření (jádro: vztahový seriál).

  Když si to vezmete:
  Vztahové seriály:
  - Ulice
  - Ordinace 1 (navazuje Ordinace 2)
  - Ordinace 2
  - Doktoři z počátků
  Bulvár:
  - Prásk
  Komediální:
  - Mr. GS (už se nevyrábí)
  - Tele Tele (už se nevyrábí)
  Kriminálky:
  - Kriminálka Anděl (1 premiérová řada možná natočená, kdoví, co bude dál)
  Žurnál:
  - Víkend
  - Střepiny

  Co mohou nabídnout ještě?
  To, co je na Telce a bude s ní a možná i s večerním programem Smíchova definitivní konec.

  Už jsou to v podstatě jen Železného pořady (Riskuj, Kolotoč, Čtveráci, Ačko) a pak Pojišťovna štěstí, Chcete být milionářem, Jsi chytřejší než páťák, Big Brother, SuperStar a Hlas, Zlatá mříž, Čundrcountry (a jiné Mládkovy) show, Dobroty a Novotný na sto způsobů, Babicovy dobroty, Koření, Loskuták a pak už jen to, co bylo nedávno a co si, kdo se zajímal, bude spolehlivě pamatovat (Farma, Výměna manželek, Gympl, Helena, Expozitura (tu určitě nepustí - jediné, co se jim opravdu povedlo a není to vztahovka)).

  Zkrátka, od toho, kdo tvoří málo, má dluhy na všechny strany a váh(á/al), jestli nepřejít se všemi stanicemi do levnější pozemní sítě, od takového nemůžeme očekávat zázraky.