Hlavní navigace

Názor k článku Nové iPhony jsou tu, v Česku chybí optické sítě, přichází nástupce Invexu od Karel - Tak to jste měl ohromné štěstí. Já měl...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 17. 9. 2018 13:04

  Karel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  Tak to jste měl ohromné štěstí. Já měl jen iPhone 4S. První rok a půl výborný telefon. Pak začala blbnout baterie. Po dvou letech mě pak několikrát vypekl stylem "ráno vyndám z nabíječky, u oběda baterie plná, ve tři odpoledne si všimnu, že se někdy v době od oběda vypnul a ani nezapípal".

  Neteř si na iPhone potrpí. Ten první jí odešel cca měsíc po konci záruky. Prostě už nenaběhl a v servisu řekli, že by bylo potřeba vyměnit celou desku a stálo by to několik tisíc. Druhý jí odešel po roce a půl. Nedokázal najít SIM. Nefungovala ani jiná, takže problém je v mobilu. U prodejce jí to odmítli vzít do opravy, že prý mobil vypadá, že ho utopila. Když tam s ní šel její táta, tak jí ho do opravy bez problému vzali. Jsou to dva týdny, tak čeká, zda jí ho opraví.

  A když si takhle postesknu před kolegy v práci, tak jich plno má podobnou zkušenost - někdo z příbuzných nebo oni sami si pořídili iPhone a po roce nadšení přišly problémy a do tří let mobil mrtvý. Což je tedy pořád lepší výdrž než Samsung, ale ten stojí polovinu.

  Takže pokud vám i po třech letech mobil funguje a dokážete ho prodat tak, aby vám nový majitel nepřišel po pár měsících namlátit, tak máte velké štěstí.