Hlavní navigace

Názor k článku O biomrkvi a omluvě aneb Proč bránit moderátora Petra Suchoně od Petr Faistauer - Tak prosím "používejte mozek" a předtím než něco...

 • 3. 11. 2020 11:31

  Petr Faistauer

  Tak prosím "používejte mozek" a předtím než něco předložíte veřejně si to po sobě přečtěte, raději opakovaně, a předkládejte své myšlenky, ne ty, co zachytíte od vládních populistů.

  Ty dvě hlavní skupiny, co pracují s lidmi: 1) lékaři a další zdravotnický personál + veškerá zdravotnická zařízení 2) riziková místa s vyšší koncentrací lidí - MHD, nádraží, obchody jsou teď ve stresu násobně víc než za normálního stavu.

  Ono to ani za zcela normálního stavu není žádný růžový stav. Což můžu říci po své více než dvacetileté zkušenosti ve skupině 2).

  Ovšem to neznamená, že všichni ostatní jsou "v pohodě". Myslíte, že když v podstatě od jara nemluvíte "v práci" jen o covidu (jako tv moderátoři, třeba), že vás to nijak neovlivní?

  To, že není něco zakázáno, znamená, že je to povoleno. Takže si tam klidně nechoďte, ale nesuďte ostatní, nedělají nic nezákonného.

  A PS: "média" nejsou jen TV Nova. Stačí si pustit ČT 24, tam je vše, čeho se dovolaváte...