Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku O biomrkvi a omluvě aneb Proč bránit moderátora Petra Suchoně od anonym - Dobrý den, paní autorko článku. Víte proč nemáte...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 11. 2020 8:46

  bez přezdívky

  Dobrý den, paní autorko článku. Víte proč nemáte pravdu?

  1 - moderátor není policejní vyšetřovatel a pan doktor Kubek není vyslýchaný.
  2 - ta antipatie byla na panu Suchoňovi vidět až příliš.
  3 - umíte si představit situaci, kdy zasiči zasahují, hasí požár rafinerie s plným nasazením a Vy tam přijdete se zapálenou cigaretou?

  Pan doktor to řekl naprosto precizně. Zdravotníci padají na hubu. Vy v pražském akváriu to máte pod rozlišovací schopností. .Je doba, kdy musíme omezit všechny zbytné aktivity. Každá z nich jednotlivě nepředstavuje žádné nebezpečí, jejich souhrn už ano. Věřím, je to chápete..

 • 2. 11. 2020 10:41

  oldson

  Pan Kubek neodpověděl na dotaz. Odpovědi k dotazu se vyhnul a mluvil o něčem jiném !!! Trhy nebyly zakázány a pan SUchoň chtěl jenom vědět, co lidé na trzích udělali špatně. Špatně bylo, že vláda trhy nezakázala, ale vinit z toho pana Suchoně je nonsens, Situaci nezvládl pan Kubek.

 • 2. 11. 2020 11:10

  bez přezdívky

  Ad 1. - Moderátor ovšem moderuje prostřednictvím otázek. (Jak jinak byste si moderování představoval???)
  Ad 2. - V čem že spočívala ona "antipatie"?
  Ad 3. - Jak má vypadat bezpečnost v rafinerii určují bezpečnostní pravidla. Jak v případě pandemie nařízení vlády. Žádné nařízení vlády v té době nezakazovalo trhy, takže trhovci ani kupci se ničeho (kromě případných "neroušek") nedopustili. V Praze ani v Horní Dolní.
  Souhlasím, že je třeba omezit zbytné aktivity. Jsou pečlivě vyjmenovány v dokumentech vlády či MZd.