Hlavní navigace

Názor k článku O2TV se rozšíří od listopadu i o HD kanály. Má to však své ale od Steve - Zprávy v HD? :o))) No, tak ty by...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 10. 2011 15:42

    Steve
    Zprávy v HD? :o))) No, tak ty by zrovna stačily pustit i rozlišení ala Očko. Jak jinak vypadá natočené HD nějakou tou domácí kamerkou či na fot'áku, to by mě teda taky docela zajímalo jak vypadá výsledek :-) Že se technika vyvíjí a jde kupředu je mi jasné, akorát u nás to vypadá že jde kupředu jenom ta technika vyrobená v cizině ... ovšem náplň jaksi dost zaostává. Proto mi to příjde zatím zbytečnost. Páni sousedé např. stále koukají na CRT a nemají touhy na nějaké HD. Dokonce si myslí že současné DVB-T vydrží alespoň 100 let :-) Že došlo ke změně formátu 4:3 na širokoúhlý také nějak mi to nechybělo, spíš to bylo dáno až novou TV či přenosným Sencorem že mají širokoúhlé obrazovky. Tak nějak to prostě frčí a jinak se ani nevyrábí, takže zdroj se také musel samozřejmě tomu i přizpůsobit. Mě čtvercový zobrazovač nikdy nevadil. Naopak, k PC jsem ho vyloženě chtěl a nechtěl jsem ten širokoúhlej - nemám PC hlavně na čumení filmů či TV, to je až ta druhotná zábava :-) S příštím LCD zobrazovačem asi už budu mít smůlu, už nevyrábí tento formát.

    Když se tak dívám na ty filmy v současném DVB-T, mám si myslet že až bude HD, tak že to bude jiný zdroj a že už to bude i vyčištěný? Peněz ale není moc nazbyt, takže tomu moc nevěřím - bude to akorát zvětšenej šumák :-) Současné české filmy jsou zase nuda či totál blafy, takže tam mě nějaké HD na to nenaláká. Vždyt' to sám vidíte že úroveň to mnohdy nemá téměř žádnou :-) A starší věci si klidně pustím i v SD rozlišení z Dívka či jako soubor MPG z hardu.