Hlavní navigace

Názor k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od Mitička - No tak koukám, že se ti podvodníci zase...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 5. 2005 7:41

  Mitička (neregistrovaný)

  No tak koukám, že se ti podvodníci zase přejmenovali. Ale princip je stále týž - ohromení lidí, kteří jsou "pomalejší", anebo pro tíživou životní situaci podlehnou vidině. Donucení k investicím s těžkou či nulovou návratností. Tím toho člověka vysají a odhodí. Toto chování je pro společnost maximálně nebezpečně, protože lidé, kteří si tím projdou budo opět o něco nedůvěřivejší a uzavřenější a spadnou do sociální sítě a už se o nic snažit nebudou!

  Dle našeho pokřiveného práva jsou ovšem organizátoři čistí jako lilie. Ti jediní na tom totiž maximálně hyenisticky vydělávají. V některých státech se po nich tvrdě jde, tady jim ovšem projde cokoliv. Není se co divit, když ve stejném businessu jede i Šárka a ještě tomu dělá v novinách reklamu.

  Jestli máte někdo nějaké kamarády či příbuzné, kteří by do toho mohli spadnout, seznamte je s tím podvodným nebezpečím a velmi důrazně je varujte. Až to najdou sami, bude už pozdě.

  www.es-si.szm.com/
  opendir.infostar.cz/Business/Opportunities/Opposing_Views/index.html/
  granosalis.cz/ebooks/mlm.htm
  www.maly.cz/index.php?cmt=480&aut=1

  Článek je psán přílis opatrně, nebojte se říct nahlas - je to PODVOD!

  20. 10. 2009 10:41 redakčně upravil Tomáš Krause, důvod: špatné HTML