Hlavní navigace

Názor k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od Alfonc Moucha - Vážená dámo - pokud jí jste, předpokládejme, že...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 6. 2005 2:43

    Alfonc Moucha (neregistrovaný)
    Vážená dámo - pokud jí jste, předpokládejme, že ano - vy snad ani vůbec nevíte, o čem mluvíte, nebo tomu snad sama ještě věříte :) Na prodeji výrobků Herbalife není nic špatného, jsou to dobré výrobky, fungují. Zde je řeč o systému, jež se snaží lživým způsobem nalákat lidi, psychologicky je zpracovat, česky řečeno - oblbnout. Všechny ty triky znám z vlastní zkušenosti jak své boty. Systém slibuje např. práci z domova, příjemné pracovní prostředí, vysoké zisky, ale je to pitomost. Prodej funguje jen způsobem "šlapání chodníku", tzn. děláním nejrůznějších anket na ulici, přímým prodejem na ulici nebo zvaním do studií. Roznášením letáčků, plnění poštovních schránek letáčky, nesmyslnou lživou inzercí apod. A hlavně to funguje nejlíp tím, že se někdo zaregistruje a nakoupí produkty za stovky tisíc. Sám jsem byl svědkem v spoustě takových naverbování, až se mi ježily vlasy hrůzou. To se pak může zdát, jako jaký je o výrobky zájem, jenže to pak dotyčnému leží leta v garáži, protože mu nikdo nebyl schopen poradit, jak to prodat. To je tou utajovanou pracovní náplní takového abonenta. Jako další věc je vymýšlení nejrůznějších a těch nejrafinovanějších způsobů, jak celý tento kouzelný byznys nováčkům vylíčit a hlavně je do toho zapojit a mít z nich provize. Pokud se sama zamyslíte nad tím, proč má u nás Herbalife tak špatné jméno, které se ani nesmí vyslovit, snad vám dojde, že asi jen proto, že tu někdo něco nedělá zrovna dobře a poctivě, jinak nelze jméno tak velké firmy takhle zničit. Je to podvodný český MLM.

    Vážím si těch, co řeknou, ano, podnikám s Herbalife. Ale opovrhuji těmi, co se schovávají za nejrůznější systémy ala OBS, aby se náhodou neprozradili :)