Hlavní navigace

Názor k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od Ondřej - Dobrý den, Pár vět o EuroFinancialu a IŽP Investiční životní...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 2. 2007 3:44

  Ondřej (neregistrovaný)
  Dobrý den,

  Pár vět o EuroFinancialu a IŽP
  Investiční životní pojištění se dá jednoduše nastavit podle přání zákazníka, jestli ho méte špatně nastavené je to pouze vaše chyba a vaše lhostejnost. I v půběhu hrazení měsíční částky můžete párkrát za rok(pojišťovna od pojišťovny) změnit strategii investování, pokud se o vaše IŽP zajímáte, tak na ním máte 100%tní kontrolu a dá na něm utržit nemalý úrok........třeba klidně i 30%, ale to musí být opravdu štěstí......vyšší úrok = vyšši riziko( riziko náhlého znehodnocení, tudíš velkého poklesu). Ale každopádně IŽP je produkt budoucnosti a pokud člověk uzavře komisionářskou smlouvu s firmou EF, tak má akorát tu možnost, stát se jejím zástupcem(makléřem), nic víc, nic míň. Někdo vám ušetří peníze a vy si ještě stěžujete(množné číslo)? To nechápu, pokud si řádně platíte svoje IŽP, tak vám EF dá tu šanci si přividělat. Je na vás jak se k tomu postavíte. Do ničeho vás nikdo nenutí. Klidně si můžete umřít jako důchodce bez IŽP - u TV nebo na zahrádce, bez jakéhokoliv rozletu. EF je jedna z nejlepších věcí kteé sem kdy v životě potkal a to nejen kvůli tomu že mám docela dost peněz a že i lidem dokážu ušetřit peníze, ale mám i nové přátele(pro případné rejpaly - sou to dobří přátelé, ne obchodní partneři). Ano, já sem se pohyboval v komunitě lidí kteří jakž takž věděly co je to EasyCapital, rozhodoval jsem se už delší dobu jestli do projektu jít či ne, ale nakonec sem se rozhodl z výše zmíněných důvodů( také podotýkám že nás čeká důchodová reforma, pak se uvidí jakým stylem se rozjedou flamy ohledně EF, hodně lidí bude litovat že tam dosud nebyli. Já oso nejsem lehce ovlivnitelná osobnost, mám svoje životní prioity, vím co chci. Takže jsem se před takzvaným "vztupním seminářen" dobře informoval z nezávislých zdrojů(hlavně internetová fóra), o co zde kráčí..... jen nad rozhodováním jsem stávil několik desítek hodin googlováním atd.. Zhodnotil sem klady a zápory a nakonec jsem udělal velmi dobře. Osobně se mi taky moc nelíbí přístut a přesvědčování kteé na vás zkouší, zavání to braiwashingem apod., ale o tomhle to rozhodně není, jenže to bohužel zjistíte až po pár týdnech od podpisu smlouvy,,,kdybych byl člověk co na tyhle postupy dohlíží, tak bych je asi trochu pozměnil, aby na internetu nevznikaly diskuze typu : EF-chytré letadlo apod.
  Samy se zamyslete, jaký je rozdíl třeba mezi firmou Amway, Heralife vs. EuroFinancial.....pro hodně lidí je to to samé ale ruku na srdce, kdo si například koupí zazračnou pastu na zuby za 200kč? Ano někdo ano, ale na druhou stranu, kdo si koupí IŽP? Povinné ručení?Havarijní pojištění? Pojištění domácnosti? Hypotéku, leasing atd, atd....tyto produkty tu byly jsou a budou, někteé jsou povinné některé ne, ale proč nevyužít třeba služeb firmy která vám akorát ušetří čas a peníze a pokuď ste členem tak i vydělat?