Hlavní navigace

Názor k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od Martin - Nechápu, jak někdo může soudit něco, co sám...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 1. 2010 11:30

    Martin (neregistrovaný) ---.ji.cz
    Nechápu, jak někdo může soudit něco, co sám nevyzkoušel. Autor je asi jeden z těch "pomalejších". V systému již nepracuji, ale mohu potvrdit, že je stoprocentně funkční! A kvůli takovým lidem, jako jste vy (předpokládám, že jste v životě nedokázal víc, než jen napsat tento článek) nedostanou lidé, kteří chtějí investovat do své budoucnosti příležitost, protože je odradí přesně takové slátaniny, které tu publikujete.
    Obvzláště se mi nelíbila část o tom, že za přivedení nového spolupracovníka dostanete horentní sumu peněz. Kdybyste prvně přemýšlel, než něco napíšete, tak se podíváte třeba na wikipedii viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Multi-level_marketing Zde máte stručně popsáno co je to MML(multi lever marketing). Důležitá informace je ale napsána dole, |"Seriozní firmy, využívající MLM jsou sdružené v mezinárodních asociacích FEDSA nebo WFDSA a také v národní asociaci AOP. Členové asociace se zavazují přijetím členství k vysoké kvalitě svého zboží a služeb stejně tak se zavazují k normám etického chování… "| Herbalife je členem FEDSA a WFDSA což jsou mezinárodní organizace. Je tedy zaručeno, že se nejedná o letadlo, jelikož pro spousty států se stala definice MLM od firmy Amway, která je členy těchto skupin, podkladem pro vytvoření zákona!!! Takže tady vlastně tvrdíte, že se desítky států podvádějí své vlastní lidi pomocí MLM. Mohl bych zde vyjmenovat spousty dalších důvodů proč je Váš "článeků" nepravdivý, ale můj čas je drahý a nehodlám s Vámi ztrácec více času. Doufám jen, že většina lidí uvažuje jinak než vy, ne pro dobro firmy, ale pro dobro jich samých. Pro jejich budoucnost, jelikož toto je způsob, jak se snadno a bez velkých nákladů stát finančně nezávislým. P.S.:Jako novináře bych Vás nezaměstnal!