Hlavní navigace

Názor k článku Od kdy si operátoři smí účtovat nejvýše pětinu při předčasném ukončení smlouvy? od Petr Baláš - Opravdu je takový problém panu Škudlilovi rozepsat jeho...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 11. 2013 21:28

    Petr Baláš (neregistrovaný) ---.petrbalas.cz

    Opravdu je takový problém panu Škudlilovi rozepsat jeho měsíční platbu na dvě částky:

    připojení: 130,- Kč
    splátka za router: 170,- Kč
    =============­=========
    Celkem: 300,-

    Při výpovědi se uplatní 1/5 jen na první položku, druhou musí pan Škudlil doplatit celou. Kde je problém?

    Hint: S ohledem na uvedené proto ustanovení § 63 odst. 1 písm. p) a § 63 odst. 11 ZEK, ve znění novely, nejsou aplikovatelná na dohody, jejichž předmětem je dobudování či úprava sítě dle požadavků účastníka ...