Hlavní navigace

Názor k článku OLED televizor Loewe Bild 7: parametry, galerie a první dojmy od Steve - To ano, jakmile jsou podivné podezřelé zvuky, skřípání,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 10. 2016 16:18

  Steve

  To ano, jakmile jsou podivné podezřelé zvuky, skřípání, chování, rozjezd apod. tak to značí že už chce odejít na věčnost. Ovšem nejsou vždy tyto hlášky. Snad nejvíce vadné jsou 2,5 disky Seagate Momentus ... toliko vadných mi prošlo rukama, že dnes už bych měnil hned preventivně :-) Naopak jsem spokojen s WD (Blue, Red, příp. Black) Ani nejsou vůbec slyšet, šlapou bezvadně. (2,5 i 3,5)

  SSD mám zrovna i v tomto PC ze kterého Vám píši :-) běhá bezvadně. Plotnový SATA je na odkládací oddíl ...

  Mám i zánovní notebook Asus, tam nevím co je za plotnovou srágoru ... Je poměrně pomalý a křoupe a křoupe :-D Kdyby nebyl tak moc integrován v not'asu a not'as v záruce, tak ho snad i vyměním za nějaké WD. Název disku se mi nepodařilo zjistit, nějak mi Aida64 neukazuje že by mělo jít o nějaký solidní disk. Čert ví co tam nacpal výrobce za blaf .... V předchozích not'asech mám disky vyměněny. Mámi malý již poměrně stařičký NETbook AcerOne ZG5 s CPU Atom a RAM pouze 1,5G a tam jsem taky dal WD 640G, rozdělen na dva oddíly a jsem s tím spokojen :-) Původně tam byl stejně malý - 250G

  http://aukro.cz/hdd-do-notebooku-wd-scorpio-blue-640gb-2-5-i6540438596.html

  No, uvidíme jak mi vydrží ony SSD Kingston ... Výrobce je to kvalitní na RAM a Flash, tak sázím proto na tuto firmu. V rámečku na nahrávání mám SSD A-data .... Tam plně postačuje pomalejší a levnější :-) Uvidíme jak dlouho vydrží, sám jsem zvědav. Až příjde T2 tak to budu používat k PC jako externí disk. např. pro zálohy apod.

  Proč Loewe nerozhodlo pro spořivější a nehlučné SSD je mi záhadou ... že by byl 2.5 spolehlivější, to nevím ... Pokud je tam alespoň WD tak jo, pokud by tam byl Seagate Momentus, tak bych mu netipoval provozu víc než 1 rok. Samsungy jsou prý dobré, Hitachi snad taky.