Hlavní navigace

Názor k článku Ondřej Filip: Každé mé dílo potřebuje síť od David Nebeský - Deniso K., Lupu čtu, protože mě jako celek...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 2. 2005 17:18

    David Nebeský (neregistrovaný)
    Deniso K., Lupu čtu, protože mě jako celek stále ještě zajímá. Kvalitu a onu pozoruhodnost konkrétního článku však - jak jistě uznáte - nezjístím bez přečtení.
    S "místním folklórem" se mýlíte. Místním folklórem je nadávat Robertu Němcovi. Upozorňovat Lupu na dlouhodobě sestupnou kvalitu příspěvků nemá s folklórem nic společného, protože to (téměř) nikdo nedělá pro zábavu, nýbrž pro nápravu. A to je opravdu něco jiného. IINFO má samozřejmě plnou svobodu vydávat hloupou Lupu nebo žádnou Lupu, většina čtenářů ale pamatuje chytrou Lupu a dala by přednost tomu, kdyby se tento stav obnovil.
    Pozoruhodný portrét pro Lupu psát nebudu, protože to neumím a ostatně nikoho z českého internetu osobně neznám. O tom, o čem něco vím a co se týká tématu Lupy, jsem už napsal, takže mé možnosti výpomoci Lupě se omezují na kritiku článků, které považuji za velmi slabé. Pro zábavu to opravdu nedělám, pro tu mohu dělat jiné věci. Třeba vás pošťochnout kvůli nepřechýlení jména Markéty Kaclové.