Hlavní navigace

Názor k článku Otestovali jsme O2TV Air: interaktivní službu plnou sportu nejen pro mobily a tablety od Griffin - "O2 nyní sází na Flash. Webový prohlížeč se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 9. 2015 9:04

  Griffin

  "O2 nyní sází na Flash. Webový prohlížeč se tudíž neobejde bez doplňku Flash Player, který je však velmi rozšířený. Ostatně je už součástí instalace některých prohlížečů (mj. Google Chrome) a systémů (např. Windows 8 a vyšší). Uživatelé těch ostatních si ho mohou zdarma stáhnout."

  Nesmysl a brzy na to narazí, Flash přestává být v nových prohlížečích (mj. Google Chrome) podporován. Postupně budou muset všichni co provozují na webu nějaký video obsah přejít na bezpečnější přehrávač HTML5, který je podporován všemi. Android to již nativně nepodporuje od verze 4.4 (KitKat).

  Jinak O2TV AIR je vcelku povedené nicméně ho sráží absence HD obsahu. BOjím se že neni pravda že s tím v budoucnu počítají. Nechtějí aby tato varianta služby mohla konkurovat plnohodnotné službě spojené se STB O2. Bylo by totiž daleko lepší si pořídit pouze O2TV Air a propojit nějaké zařízení kabelem s TV , tím by vznikla náhrada za plnohodnotnou službu bez nutnosti VDSL modemu a STB.

  BOhužel aplikace pro Android nebo iOS není plnohodnotná.