Hlavní navigace

Názor k článku Padělek značkových sluchátek na Vykupto.cz. Prověřujte, co kupujete [AKTUALIZOVÁNO] od anonym - Na jednu stranu chápu, že názor do Diskuze...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 6. 2013 23:23

  bez přezdívky

  Na jednu stranu chápu, že názor do Diskuze pod slevou může napsat kdokoliv, třeba i konkurence, která se snaží Dodavatele poškodit. Takže tam musí být jasná kontrola, co bude a co nebude zveřejněno.

  Jak chcete ale zareagovat, pokud jste slevový server? Buď necháte dál prodávat potenciální padělky, nebo na oznámení diskutéra pozastavíte akci a v případě, že se bude jednat o "falešný poplach", budete mít co vysvětlovat Dodavateli.

  Na druhou stranu se obávám, že pokud by Vykupto nekontaktoval Daniel, upozorňující příspěvek by "upadl v zapomnění" a nic by se nedělo.

  On je především ten Dodavatel pěkný vykuk, na jeho eshopu jsem našel další padělky, které prodává i na Aukru. Jsou to další sluchátka (ta Audio-Technica ATH-FW3 už zmizela), zajímavé ale je, že zatímco na eshopu stojí 299 Kč, na Aukru je to jen 199 Kč.

  Jedna věc je prodávat zboží, u kterého je jasně uvedeno, že se jedná o padělek. Stále jde o porušení ochranné známky, nicméně jsem na to jako zákazník upozorněn a vím tedy, do čeho jdu.

  Je ale nepřípustné prodávat šmejd a označovat jej za "japonský originál" a podobné bláboly.