Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Padělek značkových sluchátek na Vykupto.cz. Prověřujte, co kupujete [AKTUALIZOVÁNO] od Michal Kolesa - Poškození pověsti je značně subjektivní a posudky soudních...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 6. 2013 18:02

  Michal Kolesa

  Poškození pověsti je značně subjektivní a posudky soudních znalců se rozchází.

  Mě pořád někdo nějak nadává tak já to bez problému přejdu, protože mám trénink ze školy, ale můj zesnulý děda by asi spáchal sebevraždu :-D :-D :-D Ten se vždy urazil, když si někdo dovolil mít jiný názor než on.

 • 28. 6. 2013 14:13

  Jiří Švarc (neregistrovaný) ---.27.broadband6.iol.cz

  I já se musím přidat k "blokovaným" uživatelům. Na serveru Nebeslev.cz jsem několikrát upozornil na špatnou kalkulaci ceny (ale slušně, dotazem, proč na stránkách firmy je cena 1800 Kč a zde "původní cena" 4500 Kč), načež mi zablokovali psaní příspěvků a následně i přístup na stránky dle IP adresy. Poté, co jsem dotaz několikrát zopakoval přes telefon, tak mi vyhrožovali i trestním oznámením za poškozování pověsti, což bohužel nesplnili (a já se tak těšil).
  Nebeslev dosud (více než půl roku po splatnosti) navíc firmě Lakshmi za absolvovaný kurz masáží nezaplatil a to nejsou jediní, stačí si na google dát "nebeslev neplatí" a vyjede vám takových firem mraky a Nebeslev si jede vesele dál. Tímto budu rád, když oslovím alespoň pár lidí, kteří budou nákupy zde bojkotovat.