Hlavní navigace

Názor k článku Pátý Den D - Večer většinou klaunoidní od Odklepnuto.cz - Psal se rok 2007 kdy měl Mall sám...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 2. 2011 23:53

  Odklepnuto.cz (neregistrovaný) ---.120.broadband16.iol.cz

  Psal se rok 2007 kdy měl Mall sám se sebou problémy. Poptal tři nezkušené borce (stratup Odklepnuto) a nabídl jim luxusní smlouvu, že s nima založí společnost. Mladí nezkušení troubové kývli.

  Bohužel měl Mall tak velké problémy sám se sebou, že nevěděl, co dělá levá nebo pravá ruka a na Odklepnuto kašlal. Když dosahovalo Odklepnuto denní návštěvnost cca 10 000 lidí, nechal tyhle mladý nezkušený kluky na jednom IBM 335 v raidu bez záloh. To prý Lustiga tolik naštvalo, že od nich odešel.
  Prý těch důvodů bylo víc, zaznělo i něco o půjče a vratka byl podíl ve společnosti pro slovenskou mutaci webu. A taky prý proto, že Mall ho zneužíval výhradně pro svoji činnost - řešení problémů v Mallu.

  Mall ho zažaloval o částku třikrát vyšší než prej Lustig vyčerpal, napral mu tam i předraženej nájem bez nájemních smluv atd. Proto se Lustig brání u soudu, protože nechce aby na něm Mall vydělal a neuznává praktiky těhto rádoby pseudoinvestorů.

  A docela se mu to daří. Toť k soudu s Lustigem a Odklepnuto. Odchod Lustiga Odklepnuto natolik poznamenal, že začínal od píky znovu. Tím ztratil ten krásný startup ale záskal luxusní zkušenost.

  S novým týmem, s novou motivací a snaží se za každou cenou vybudovat kvalitní aukční síň. Na tom není nic špatného. A vzhledem k tomu, že jsem na tom natáčení byla, byl Lustig hodně sestříhaný. Připadá mi to, jako by se o tom dozvěděl někdo z Mallu a nechal to vystříhat tak, aby vypadal jako kokot.

  Zde na Lupě se podrobnosti nedovíte, protože sám velký Ondřej Fryc je s Lupou jedna ruka a nedovolí, aby se zde objevily podrobnosti.

  Proto sem něco příšu:

  Rostock byl sice v jednu chvíli investorem Mallu, ale díky vlastnostem Fryce se na to prý vyprd. Pan Fryc totiž neumí prohrávat a pokud se mu znelíbíte, zničí vás.

  Kamrádka Otty - Klára Zajcová, Kladno.