Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Pátý Den D - Večer většinou klaunoidní od Odklepnuto.cz - Psal se rok 2007 kdy měl Mall sám...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 2. 2011 23:53

  Odklepnuto.cz (neregistrovaný) ---.120.broadband16.iol.cz

  Psal se rok 2007 kdy měl Mall sám se sebou problémy. Poptal tři nezkušené borce (stratup Odklepnuto) a nabídl jim luxusní smlouvu, že s nima založí společnost. Mladí nezkušení troubové kývli.

  Bohužel měl Mall tak velké problémy sám se sebou, že nevěděl, co dělá levá nebo pravá ruka a na Odklepnuto kašlal. Když dosahovalo Odklepnuto denní návštěvnost cca 10 000 lidí, nechal tyhle mladý nezkušený kluky na jednom IBM 335 v raidu bez záloh. To prý Lustiga tolik naštvalo, že od nich odešel.
  Prý těch důvodů bylo víc, zaznělo i něco o půjče a vratka byl podíl ve společnosti pro slovenskou mutaci webu. A taky prý proto, že Mall ho zneužíval výhradně pro svoji činnost - řešení problémů v Mallu.

  Mall ho zažaloval o částku třikrát vyšší než prej Lustig vyčerpal, napral mu tam i předraženej nájem bez nájemních smluv atd. Proto se Lustig brání u soudu, protože nechce aby na něm Mall vydělal a neuznává praktiky těhto rádoby pseudoinvestorů.

  A docela se mu to daří. Toť k soudu s Lustigem a Odklepnuto. Odchod Lustiga Odklepnuto natolik poznamenal, že začínal od píky znovu. Tím ztratil ten krásný startup ale záskal luxusní zkušenost.

  S novým týmem, s novou motivací a snaží se za každou cenou vybudovat kvalitní aukční síň. Na tom není nic špatného. A vzhledem k tomu, že jsem na tom natáčení byla, byl Lustig hodně sestříhaný. Připadá mi to, jako by se o tom dozvěděl někdo z Mallu a nechal to vystříhat tak, aby vypadal jako kokot.

  Zde na Lupě se podrobnosti nedovíte, protože sám velký Ondřej Fryc je s Lupou jedna ruka a nedovolí, aby se zde objevily podrobnosti.

  Proto sem něco příšu:

  Rostock byl sice v jednu chvíli investorem Mallu, ale díky vlastnostem Fryce se na to prý vyprd. Pan Fryc totiž neumí prohrávat a pokud se mu znelíbíte, zničí vás.

  Kamrádka Otty - Klára Zajcová, Kladno.

 • 14. 2. 2011 8:23

  Patrick Zandl

  Dobrý den, díky za zajímavý názor. Můžete nějak rozvést tvrzení "velký Ondřej Fryc je s Lupou jedna ruka a nedovolí, aby se zde objevily podrobnosti". Tady by mě zajímaly podrobnosti, protože v redakci žádné takové instrukce nemáme a nerad bych, aby se ukázalo, že mi šéf něco zapomněl říct...

 • 14. 2. 2011 10:07

  Odklepnuto.cz (neregistrovaný) 90.183.120.---

  Je to tak.. Kde jinde byste vzaly jednostranné informace za každou cenu poškozující server Odklepnuto.cz :-)

  Jinde než z mallu tyto informace mít nemůžete :-) Takže je to tak. Ale to Odklepnutu nezabrání, aby ted kývlo na mnohamilionovou investici.

  Další věcí je, kolik Mall vede celkově soudních sporů. Tam je totiž ten problém, vede jich tolik, se to neda spocitat na prstech.
  Kolik lidí už připravili o svoje eshopy. Korunka.cz a jiní. Mall soudni spor s Odklepnutem prohraje.

  Jse príma medium :) Kaslu na vás. Vypovídací hodnota tohohle serveru je nula.

 • 14. 2. 2011 10:24

  Patrick Zandl

  No, to je právě to, co mě poněkud zaráží. Ne snad, že bychom někdy nenapsali o někom, že je zloděj, když je zloděj. Ale o Odklepnuto jsme nenapsali žádné informace, ani jednostranné, ani vícestranné. To jen, aby bylo jasno. Pokud myslíte tu zmínku v glose pana Rostocka, tak to jsou zjevně informace vyplynuvší v průběhu natáčení pořadu.

  Takže ne, není to tak.

 • 14. 2. 2011 10:19

  to - Zandl (neregistrovaný) ---.120.broadband16.iol.cz

  Napsala jsem vám podrobnosti v prvním příspěvku, takže pokud neumíte číst nebo jste to nepochopil, tak si to prosím přečtěte dokola - kola- kola, abyste to pochopil. Nechce se mi tady ted ty názory na to, jaký je to kamarád ten pan Fryc hledat, ale jiste si to zvědavý uživatel najde a to velmi rychle.

  Urážet čtenáře, o kterým nevíte kdo to je a co je to zač se mnohdy nemusí vyplatit.... platit ... platit...

 • 14. 2. 2011 10:27

  Patrick Zandl

  Slušně a významově neutrálně jsem se vás zeptal, kde se bere vaše přesvědčení, že pan Fryc ovlivňuje obsah Lupy. Na místě bylo slušně a emotivně neutrálně odpovědět, nebo neodpovídat, ale spatřovat v tom urážku, to snad nebylo nutné.