Hlavní navigace

Názor k článku Pět služeb na streaming hudby: jakou nabízejí kvalitu a kolik spolknou dat? od Libor - Já bych naopak řekl, že uživatelé skutečně víceméně...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 24. 1. 2014 19:59

    Libor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Já bych naopak řekl, že uživatelé skutečně víceméně poslouchají to samé (to co mají rádi), ale platí si za a) za možnost poslouchat to kdekoliv, kde jim jede aplikace (aby nemuseli někde na páry litovat, že zrovna toto CD/mp3 sebou nemám) a b) možnost vyskočit někdy ze své škatulky - přečtu si na webu něco o novém albu nebo o nějakém klasickém albu nebo nějaké pozitivní/negativní ohlasy na něco a chci to slyšet, byť to nemusí být zrovna něco, co pak budu poslouchat pořád (taky jsem si na iTunes poslech nové album Miley Cyrrus, byť poslouchám převážně worldmusic).
    Jsem přesvědčen, že většina lidí si svůj hudební vkus zformuje relativně v mládí a pak už se moc neodchyluje. Vidím to kolem sebe - naprostá většina mých známých včetně mě (věkově 30+) hudbu dávno nestahuje a vlastně ani neřeší, protože to, co nás zajímá, už máme dávno doma, protože jsme to poslouchali už na gymplu či VŠ. Málokdo má čas hledat něco nového kromě dalších alb svých oblíbenců (pokud tedy ještě tvoří nebo žijí), protože, holt, priority jsou jinde... :-)