Hlavní navigace

Názor k článku Pět služeb na streaming hudby: jakou nabízejí kvalitu a kolik spolknou dat? od Libor - To nezpochybňuji. Deezer jsem loni zkoušel a pak...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 1. 2014 11:55

  Libor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To nezpochybňuji. Deezer jsem loni zkoušel a pak i nějaké dva měsíce platil, google music jsem taky zkusil. Last.fm fungovalo na doporučování podobně (a žebříček tam prostě nelže). Ale že bych díky tomu objevil něco naprosto zásadního, bez čeho jsem nemohl žít... To nemohu říct :-)

  Spíš mi šlo o to, že hudba v této fázi života není priorita (a to nevidím jen u sebe). Vlastně hudbu poslouchám už jen na cestách, v autě, letadle, zahraničí nebo když sportuji a to zrovna nejsou ideální situace pro využívání streamovacích služeb. Takže jsem rád, že mi hraje to co mám rád a těch několik desítek GB v iPodu, co píchnu do autorádia, nebo "sportovní" mix v Shuffle je mi stačí. Kdybych mohl poslouchat i v kanceláři, možná by to bylo jinak, ale tam je dost rušno i bez hudby.

  Ohledně ukázky vs. celá píseň - nepamatuji si, že bych třeba na deezeru poslouchal celou písničku, která se mi po chvíli odehrání nezamlouvala, kliknu a jedu dál. Jako bych poslouchal ukázky.

  Pokud to máte jinak, OK, užívejte služby dle své preference, já jsem ten poslední, kdo by vám v tom chtěl bránit :-)