Hlavní navigace

Názor k článku Peter Jančárik (Konspiratori.sk): S filtrováním konspiračních webů Česku rádi pomůžeme od Petr M - 1) Od kdy je říct názor na webovou...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 15. 8. 2017 10:07

  Petr M (neregistrovaný) ---.145.broadband16.iol.cz

  1) Od kdy je říct názor na webovou stránku cenzura? Není naopak cenzura jim zakazovat, aby říkali, že pokud 90% článků na webu bez anonyma, zdrojů a na téma "politik XY je bůh", tak na tom webu něco smrdí, i když ji pan premiér/prezi­dent/kdokoliv vychvaluje?
  2) Nutí někdo zadavatele reklamy, aby ten seznam pod pohrůžkou používali? Pokud ne, je to jenom jejich názor, že tyhle weby můžou zadavatele inzerce poškodit. Inzerent souhlasí, nebo ne.
  3) Brání někdo zadavateli reklamy, aby se na web ze seznamu podíval, naznal, že je/není OK a reklamu povolil/zakázal individuálně?
  4) Web server + doména se cenově vejdou řádově do desítek korun měsíčně. FB a YT jsou pro prezentaci názoru ještě levnější.Opravdu člověk potřebuje ke sdělení názoru příjem z reklam? Připomínám, že povinnost ostatních platit za to, že mám názor, neexistuje.
  5) Co tohle má co dělat s vládou? Parta lidí se jednou za čas ve volným čase sejde, mrknou na weby, ohodnotí je a dají to na web. Tady není, kdo by měl čemu naslouchat.
  6) Pokud se dostanou na seznam, jde to zvrátit? Píšou, že jo, že se může hodnocení opakovat i na žádost hodnocenýho.