Hlavní navigace

Názor k článku Peter Jančárik (Konspiratori.sk): S filtrováním konspiračních webů Česku rádi pomůžeme od A.S. Pergill - Dvě věci, které tu ještě nepadly: 1. Opravdové ruské...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 19. 8. 2017 9:08

  A.S. Pergill (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Dvě věci, které tu ještě nepadly:

  1. Opravdové ruské weby (a další nepřátelské) toto opatření nijak nepostihne, protože ty mají své finanční zdroje, nezávislé na reklamě. Postihne to opravdu jen weby, snažící se o alternativní a současně pravdivé zpravodajství.

  2. Sluníčkáři a pražskokavárníci v posledních dvou letech přišli o všechna informační média, která by co do důvěryhodnosti splňovala kritéria bílé propagandy (kdo nezná pojmy "bílá", "šedá" a "černá" propaganda, ať si to laskavě nastuduje, jinak ani nemá cenu, aby zde diskutoval).
  V podstatě i veřejnoprávní média se svým zpravodajstvím, jak v souvislosti s uprchlickou krizí, tak i o volbách v USA, dostala jednoznačně do kategorie propagandy šedé (uveřejňující směsku pravd, polopravd a vyslovených lží).

  Čili motivací konspiratori.sk a podobných webů je potlačit ty zdroje, které přinášejí bílou propagandu a jako takové jsou i veřejností přijímány.