Hlavní navigace

Názor k článku Peter Jančárik (Konspiratori.sk): S filtrováním konspiračních webů Česku rádi pomůžeme od A.S. Pergill - 1. Silvestrovské (2015/16) masové sexuální útoky muslimů na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 20. 8. 2017 10:31

  A.S. Pergill (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  1. Silvestrovské (2015/16) masové sexuální útoky muslimů na Evropanky v prakticky celé staré části EU: "Alternativní" weby a další média přinesly informace už na následující Nový rok, "pravdivým" médiím trvalo více než týden, než vůbec přiznala, že k něčemu takovému došlo. Úplné informace z nich lezly jak z chlupaté deky celé měsíce.
  2. Dlouholeté mlčení "pravdivých" médií o masovém zneužívání nezletilých muslimy v Rotherhamu a dalších britských městech, dnes má "Rotherham child sexual exploitation scandal" svou stránku na Wikipedii, ovšem fašistoidé toto slovní spojení vyřadili z googlovského našeptávače.
  3. Informování mainstreamových médií o US presidentských volbách a Brexitu jsem zmínil. Nebýt "alternativních" médií, tak by se u nás lidé, nemající čas a chuť sledovat britské zdroje, nedozvěděli, že jedním z důležitých argumentů pro Brexit byl nesouhlas s politikou EU vůči biotechnologiím (vč. GMO). V této souvislosti (ale i mnoha dalších) bych byl pro Czexit.
  4. Podpora hoaxu o "lidmi způsobeném globálním oteplování" mainstreamovými médii

  a našlo by se toho více.