Hlavní navigace

Názor k článku PizzaTime.cz se změnil v DameJidlo.cz, nový projekt zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra od Libor Novacek - Tak např. na Václ. náměstí systém tvrdí, že...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 11. 2012 23:37

  Libor Novacek

  Tak např. na Václ. náměstí systém tvrdí, že "Na adrese můžete vybírat z 26 rozvozů", na Pankráci jich má být 24. Ve skutečnosti tam vidím 3 podniky, pizzanonstop.cz pizzawest a mr.sushi. I když sečtu kategorii vše a k ní jednotlivé kategorie, tak se nedostanu ani na polovinu z těch 26 "rozvozů". Buď to tedy znamená, že si nemůžu ve všch z 26 objednat teď v 23:27 a vidím jen 3, ale pak by to nemělo klamavě sdělovat hned nahoře "můžete vybírat z 26 rozvozů", protože to nemůžu. Možná se musím registrovat a přihlásit, ale to také netuším.

  Ok, zkouším tedy něco objednat, pizzu, jenže nejde vybrat z menu "vyberte čas dodání"! Když tedy čas nevyberu a formulář odesílám, dozvím se "Ops, stránka nenalezena! Programátoři jsou nejspíše na kávě. :)"

  Hahaha, to je vtipné, jako 26 hladů dohromady!

  Takže opět tu máme problém, v .cz tak častý. Spustí se projekt bez pořádně dodělaného obsahu, naženou se tam uživatelé, ti ale odchází zklamáni, protože služba v podstatě nic pořádného nenabízí a ani to málo tak nefunguje a tohle v součtu nedává důvod vůbec stránky příště navštívit. To raději zůstanu u pár oblíbených restaurací z okolí, kde vím, že dodání spolehlivě funguje.