Hlavní navigace

Názor k článku Plzeňskou televizi Zak sleduje v celém kraji 150 tisíc diváků týdně, zjistil průzkum od Steve - Ono je vlastně místama úplně mrtvo od Domažlic...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 11. 2012 15:33

    Steve

    Ono je vlastně místama úplně mrtvo od Domažlic až po Chebskou zelenou. Kdo je ve stínu Krašovu, tak má prostě smůlu. My pod Slavkovským lesem a Tepelskou vrchovinou tuplem. Navíc to pole u Bezvěrova je bohužel stále malá nadmořská výška. Škoda že tento Krašovský vysílač není na nějakém z vrcholů nějakého většího kopce v okolí. Do Plzně jim to dostvítí, protože tímto směrem se jim to svažuje postupně a mírně. K nám je ten profil špatnej tak nějak +- placka a pak nad městem najednou prudce dolů čili ty signály nás přeletěj ve vyšší výšce a antény ve městě mají smůlu něco zachytit. Proto tedy musíme chytat Vraní vrch anebo místní dokrývač opakující Zelenou horu. (ta samotná hraje tak tak na hraně a už dost slabě ve městě protože se o to postarají kopce a hřeben kolem Dyleně. Ostatní české nepřícházej v úvahu - Sušice už za hranicí stabilního sledování a jsou jen občas náznaky 49.k, 52 nemá šanci už tuplem po těch nepochopitelných přenastaveních navíc už dost vysokej a neohebnej kanál. Možná něco na nižším kanálu by se i ještě hlásilo.

    PS: Jj, Vřídlo jsem párkrát sledoval v muxu2 a na ZAK jsem si mohl taky přepnout. Takže to byl pro mne luxus když to bylo na Primě v muxu2.