Hlavní navigace

Názor k článku Policie požádala o zablokování webu novináře Jana Urbana od -pao- - Já sice chápu tento poněkud jednoduchý pokus o...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 3. 2008 21:17

  -pao- (neregistrovaný)
  Já sice chápu tento poněkud jednoduchý pokus o provokaci, ale pochop zase ty - tady asi nenajdeš dostatek primitivů, kteří by ti na to skočili, levičáku.

  Dovolím si ti připomenout, že právě v USA je spousta a spousta _NEJEN_ publicistů, kteří jsou v příkrém rozporu s vládou. Například tvůj soudruh Moore je myslím dobrým příkladem.

  Ale protože chápu, že budeš chtít raději "lidové" příklady, vhodné pro krmení davu, připomeňme si Larryho Flinta. A jeho nabídku velmi slušného balíku peněz komukoli, kdo vyhrabe na politika dostatečnou prasárnu :-)

  Bože, dopřej nám jednou svobodu, srovnatelnou s USA. Včetně svobodného rozhodnutí zemřít hladem, zemřít následkem nezaplaceného zdravotního pojištění, zemřít při rabování.

  K článku - pokud chci zveřejnit (zneužít) utajené materiály, musím to buď umět, nebo nést následky. Nechtějme, aby nás režim chránil před zneužitím jeho zákonů, protože to se pak jmenuje TOTALITA. Odpovědnost. Odpovědnost je to slovo, jehož význam je třeba pochopit.