Hlavní navigace

Názor k článku Policie řeší hoax o imigrantech na Facebooku jako šíření poplašné zprávy od dino - Tak vadit Vám může leccos, to je Váš...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 7. 2015 13:07

    dino

    Tak vadit Vám může leccos, to je Váš boj, já poukazuju na to, že kdybyste zdroje (čas, úsilí, energii) alokoval racionálně (úměrně pravděpodobnosti ohrožení), na terorismus by moc nezbylo. Nicméně uznávám, že není důvod tak činit (ostatně i já právě teď jednám zcela absurdně, když píšu tento názor, který nikoho nezajímá, do anonymní diskuse, která není než zabíjením času).

    Ano, není to jen o mrtvých, souhlasím... Vlastně bych byl i přísnější, ono totiž o mrtvé vlastně vůbec nejde, jsou dobří zejména jako "sexy argument".

    Ono je to na wiki? Tak to jsem si mohl ušetřit náročnější rešerši, zvlášť když jsem dospěl ke stejnému číslu... Ale budiž to příležitost k poučení, jaké je tedy správné číslo (pomineme-li dlouhodobé zkreslení vyloučením jakýchkoliv akcí USA ze škatulky terorismus, byť i provádějí totéž co teroristé, akorát v opačném gardu (tedy nedělají to "oni" "nám", ale "my" "jim"))?