Hlavní navigace

Názor k článku Portál jako open-source od Petr Srsen - Na GEX jsem zvědavý, udělejte nějakou pořádnou demo...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 9. 2001 22:37

  Petr Srsen (neregistrovaný)
  Na GEX jsem zvědavý, udělejte nějakou pořádnou demo site.

  K prostředí. Ano, MF je o DHTML, s MSIE 4.0 je to už jen tak tak ;). Ale přeci nění problém udělat i rozhraní pro připojení po GSM nebo pro Palma (i když vkládat články z Palma, no nevím, nevím. dělal jsem online zpravodajství z jedné expedice z Polska přes Palm IIIx & N7110, sice je to fajn, že to šlo odkudkoliv, ale je to drahý a nemotorný, psát denně 1-2 kb do palma přes graffity je opruz).

  K výkonu, funkcím, ... To samé mi říkají lidé z cpressu. Nevěřím nikomu, dokud neuvidím nezávislý výkonostní test ;)).

  Jinak, ohaníte se jak je G2 výkonný (třeba je to pravda), ale myslíte, že je to kromě dvou vašich medií (Mobil & Bonusweb, možná mojenoviny.cz, i když ty jsou extrémně choré !!) třeba ? Vždyť Nokia.cz, Palmare.cz, TV3 a další weby na G2 jsou takové legrácky, co se návštěvnosti a nároků týče. Jinak ale nic ve zlém, je to pouze můj osobní názor.

  Co se týče desítky lidí na fulltime ? Co přesně dělají ? Programují 8 hoidin denně ? Blbost. Předpokládám, že v tom je nějaký helpdesk, nějací šablonáři, obchodníci, grafik ... Pokud ano, je vaše odpověď mírně zavádějící, zajímal mně jen počet vývojářů (ale možná jsem se špatně zeptal).

  Vím, že nejste jen content provideři, ale myslel jsem, že G2 střílíte jen tak občas, když se naskytne příležitost, třeba té Nokii, ...i když je to třeba za 200 tisíc, pořád je to jednohubka z celého obratu MM a.s. (kolikpak bude letos mimochodem obrat ;) ?