Hlavní navigace

Názor k článku Portál jako open-source od Jan Svoboda - >>Jen tvůj výraz "získává jednoho velkého zákazníka za...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 9. 2001 14:12

  Jan Svoboda (neregistrovaný)
  >>Jen tvůj výraz "získává jednoho velkého zákazníka za druhým" považuji za tvoje novinářské plácání, které ti šlo vždycky dobře. Nic jiného za tím nebude.

  Otazka je, kdo jak rozumi terminu "jednoho velkého zákazníka za druhým". Protoze jsem sef prg. teamu Media-Factory znam dobre nas harmonogram. Musim potvrdit, ze jsme ve stavu, kdy si opravdu nemusime mnout ruce ve stavu sladkeho nicnedelani, ale nas implementacni plan je obsazen do ledna pristiho roku. Nastesti ma Cpress solidni bazi programatoru v Ostrave i Brne a rychle posileni teamu neni problemem.

  Nasimi zakazniky nejsou jen mensi spolecnosti, ale take jiz velmi velke spolecnosti i statni instituce. Napriklad do konce mesice rijna rozjedeme na M-F naostro jedno z nasich ministerstev, NHL.cz, ci 24hdesign (Autodesk).

  Zaroven podepisujeme smlouvu s prvnim zahranicnim partnerem, ktery uspesne operuje v nekolika zemich. Jeho kriteria pro vyber byla velmi narocna a podle mych informaci testovali vice jak 10 redakcnich systemu, nez vybrali ten spravny :).

  Samozrejme ze Media-Factory ma do techto casu mene zakazniku, nez treba Genesis. Vzdyt M-F je zde take podstatne kratsi dobu, takze je to logicke. Nechme cas plynout a srovnejme pocet implementaci (tech vetsich, ne do 50-ti tisic Kc) o pristim Invexu. Pak budeme moci rict, ktery ze systemu zakaznici preferuji.