Hlavní navigace

Názor k článku Praha zprovoznila první chytré kadibudky. Měří zaplněnost a odemykají se mobilem od * - Ne vždy všechno špatně dopadne. Já se kdysi...

  • 2. 5. 2018 11:08

    * (neregistrovaný) 193.35.105.---

    Ne vždy všechno špatně dopadne. Já se kdysi v autobuse slovně ozval proti jednomu frackovi, a protože jsem veliký, tak se paní vedle hned začala zastávat toho menšího. Ale dopadlo nad veškeré očekávání skvěle. Fracek ji za chvíli začal šikanovat. Takže paní měla o čem přemýšlet. Bylo uspokojující, jak nevěděla co teď, protože já se jí mile usmíval do obličeje, a ona věděla, že po tom co předvedla, já jí pomáhat nebudu. A ani nikdo jiný. Bylo vidět, jak jí to v hlavě šrotuje. Ale jestli si z toho vzala poučení, nevím.

    A s Ústím bych to nesrovnával, to je dost zvláštní případ. Chtít řešit hádající se cikány nemohlo skončit jinak, než že se cikáni okamžitě přestanou hádat a spojí se proti tomu kdo je přišel řešit. A svědecké výpovědi tomu budou odpovídat - čímž má soud dost těžkou pozici. Oni sice všichni vědí, jak to bylo, ale jak to dokázat?