Hlavní navigace

Názor k článku Před DVB-T2 neutečete ani v novinách. Česká televize do nich objednala inzeráty od anonym - Něco si tady soustavně pleteš ty. ČR je...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 23. 11. 2019 21:30

  bez přezdívky

  Něco si tady soustavně pleteš ty. ČR je samostatný stát a pokud po ČR někdo chce jakékoliv změny, tak se na tom musí s ČR domluvit a ani Brusel nebo NeBrusel s tím nic nenadělá.

  A moje argumentace byla a je zcela správná, protože jsem celý přechod na T2 v ČR považoval za šaškárnu a akorát přihrávku miliard pozemním operátorům, což se do písmene ukázalo jako realita.
  Spoustu let jakési přechodové sítě = zcela k ničemu.
  Údajná potřeba uvolnění frekvencí, např. u regionálních sítí = lež jako věž (RS nejenom, že vysílají dávno po skončení původních licencí, ale dokonce zůstanou v T i po přechodu na T2).
  Potřeba pásma pro mobilní operátory = opět lež, resp. neaktuální, protože ani jeden subjekt nemá toto pásmo přidělené a jestli bude mít a začne stavět sítě v tomto pásmu, tak to uplyne ještě spousta let.

  Jinak toto není o ČTÚ, tady zjevně netušíš, že toto všechno zpackala Sobotkova vláda nýmandů. ČTÚ už jenom jako loutka na provázku plní co ji nařídí ministerstvo.