Hlavní navigace

Názory k článku Překvapení pro zákazníky Skylinku: Deluxe Lounge HD nečekaně přerušil distribuci

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 1. 2013 15:55

  Tommaso

  Dobrý den, jsem velmi smutný z toho, že zmizelo vysílání báječné satelitní stanice DeLuxe Lounge HD. Nechápu, proč něco tak báječného a ojedinělého skončilo.
  V své zubní praxi jsem ji měl k maximální spokojenosti všech pacientů naladěnou po celé uplynulé dva roky. Byla pro ně, pro nás úžasným relaxačním mediem! Mnozí se mě dotazovali, jak a kde je možné si tuto stanici objednat... Situace je o to horší, že není alternativa! Momentální Deluxe music HD ji ani náhodou není....
  Vím, že nic nezměním, nicméně každý názor podobně smýšlejících diváků - posluchačů je důležitý..Prosím o vyjádření názoru.
  S přáním - co nejméně podobných překvapení v tomto roce.....

 • 2. 1. 2013 10:13

  Tommaso

  Dobrý den, těžko popsat mé překvapení - výstižnější by byl mnohem expresivnější výraz! Jako luxusní, privátní zubní praxe byla "De Luxe Lounge" napropsto ideální relaxační hudební stanicí, která neměla a nemá žádnou alternativu! Tuto stanici jsem měl nepřetržitě naladěnu po celé uplynulé dva roky. Reakce pacientů - bez výjimky, byla jednoznačně pozitivní. Mnozí se mě ptali, jak si ji mohou naladit. Těžko tedy vyjádřit mé zklamání.- Nemám slov, nynější "DeLuxe music" se sem jako background hudba absolutně nehodí!
  Vím, že je to pouze zbožné přání, ale pokud by bylo lidí s podobným názorem mnoho, třeba by se dalo něco dělat... Prosím posluchače - diváky s podobným postojem o podporu.....