Hlavní navigace

Názor k článku Přelaďování je u konce. Co nám dal a vzal přechod na DVB-T2? od Pamětník - Vy se mýlíte, stačí se podívat o pár...

 • 3. 11. 2020 9:33

  Pamětník

  Vy se mýlíte, stačí se podívat o pár příspěvků výše (31. 10. 2020 18:02 Pamětník), kde reaguji na příspěvek z 31. 10. 2020 13:10
  "XJT
  UZ DVBT mel byt impuls k zakodovani CT a dekriminalizaci vlastnictvi prijimace. Kdo zaplati konces. poplatky dostane kartu. Kdo nezaplati muze televizor klidne mit a pokud bude neco ve FTA tak at se kouka traba na tohle. Bohuzel ani DVBT2 tohle neprineslo.".
  Zde se totiž objevil nápad o řešení legálního příjmu ČT pomocí zaplacené přístupové extra karty, u mnohých tedy jako DRUHÉ. Viz následující diskuze.

  Dovedu si ale technicky představit i rozsáhlou agenturu s distribucí a prodejem dalších typů přístupových karet, které by existovaly i ve variantách s přístupem nejen k placeným balíčkům provozovatele, ale i s příplatkem za balíček ČT. Ovšem nejprve by se musela zrušit povinnost provozovatelů placených platforem povinně šířit zdarma i stanice ČT. Předpokládám ale, že by takovou komplikovanou cestu nikdo nechtěl opravdu prosadit.