Hlavní navigace

Názor k článku Prezidentský duel na ČT 1 porazil Kriminálku Anděl na Nově. Zaujal 1,3 milionu diváků od anonym - Jirko jen stručně: já dobře pamatuji všechny vlády...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 19. 1. 2013 8:05

    bez přezdívky

    Jirko jen stručně: já dobře pamatuji všechny vlády za posledních snad 30 let ale na tuhletu squadru azzuru nemá absolutně nikdo,natožpak nějaký Zeman a obávám se že ji hodně dlouho nikdo nemá absolutně šanci překonat. Proto se tam taky za každou cenu stále drží jak klíšťata přeběhlík nepřeběhlík /byť ten povedený předseda ještě nedávno tvrdil že takové vládnutí nemá smysl/ poněvadž moc dobře ví že po dalších volbách tam odtud pojedou jak namydlený blesk.
    Co se týče Zemana tak někteří stále melou něco o opoziční smlouvě což osobně nechápu. Můžu jim vyčítat cokoli ale určitě ne tohle poněvadž menšinová vláda je zcela běžná věc v případě že se nepodaří sestavit tu většinovou která je samozřejmě podstatně lepším řešením.
    Jinak když si ty TV debaty tak shrnu dohromady tak vidím jeden podstatný rozdíl. Zatímco z Trautenberka by se stal takový hradní jezevec který zaleze do své nory a pomalu nevystrčí hlavu,tudíž další pokračovatel Klause zatímco Zeman chce aktivně a často vystupovat přímo mezi politiky včetně parlamentu což je na naše poměry něco nového a potřebného poněvadž to žádný z jeho předchůdců nikdy pořádně nedělal.