Hlavní navigace

Názor k článku Při zrušení ADSL můžete být odpojeni i o několik dní dříve od Autor - uz to asi zacina: "Vyšetřovatel Milan Kapek dnes ČTK...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 5. 2005 15:23

  Autor (neregistrovaný)
  uz to asi zacina: "Vyšetřovatel Milan Kapek dnes ČTK řekl, že útok na Berdára vyšetřuje pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví. Tato právní kvalifikace však nemusí být konečná, policisté ještě čekají na výsledky lékařské zprávy. "O druhém incidentu jsme zatím nerozhodli, protože se prohledávalo poškozené auto. Ohledně právní kvalifikace musíme počkat," uvedl Kapek. Kriminalisté podle něj musí zjistit způsobenou škodu na vozidle a charakter střelby. Poté zřejmě posoudí, zda šlo o přestupek nebo o trestný čin. Vyšetřovatel také potvrdil, že auto po Berdárově střelbě havarovalo. "Vjelo do příkopu," upřesnil." (ceskamedia.cz)

  x

  "tyřmi výstřely se loni v červenci na rušné křižovatce poblíž centra Plzně snažil dnes již bývalý policista Radomír Mecner zastavit chodce, který přecházel ulici na červenou a pak před mužem zákona utíkal. Ve středu ho plzeňský městský soud za zneužití pravomoci veřejného činitele a pokus ublížení na zdraví potrestal dvouletým podmíněným trestem. Také mu zakázal pracovat se zbraní." (novinky.cz)

  tak uvidime..